Virtual Racing League to liga e-sportowa opierająca swoją działalność głównie na grach F1 od Codemasters. Powstaliśmy w 2013 roku z inicjatywy Tuchana i potrzeby wspólnej zabawy połączonej z rywalizacją. Od 6 lat nieprzerwanie tworzymy najlepszą i najchętniej oglądaną ligę wyścigową F1 w Polsce. Staliśmy się jednocześnie kuźnią wielu talentów, nasi kierowcy z powodzeniem radzą sobie w świecie simracingu i aktywnie biorą udział również w ligach międzynarodowych. Prestiż VRL działa również w drugą stronę i uznani już kierowcy chcą spróbować swoich sił również na innej platformie!

Liga VRL przeszła w swojej karierze wiele znaczących rewolucji. Jedne projekty stały się już historią, inne kultywowane są do dziś. Obecny wygląd ligi zawdzięczony jest pracy Marcina Bielaka (Bialy), Dawida Włodarczyka (Dotch), Konrada Żoka (Kondiash) oraz wielu zaangażowanym pomocnikom. Wieloletnia znajomość sprawia, że obecny zespół działa samoistnie, a gwarancja jakości wyścigów VRL dzięki temu nie zanika.

Sezon 9 jest nowym etapem w rozwoju ligi. Po raz pierwszy otwieramy się na naprawdę szerokie grono kierowców. Utworzymy miejsce do ścigania się zarówno dla najlepszych, jak i dla osób, które zaczynają swoją przygodę z ligowym ściganiem. Należyte prezentowanie swoich umiejętności umożliwi na awans do najwyższej ligi, której zmagania śledzą za każdym razem tysiące widzów. Póki co wciąż ograniczeni jesteśmy do platformy PC, ale przyszłość pokaże co dalej.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i angażowania się w ligowe sprawy!

Partnerzy