Nowa LIGA

Bieżący rok jest naprawdę zaskakujący. Trwająca pandemia zmieniła życie każdego z nas. W naszym założeniu, podobny efekt ma wywołać powstający projekt. Przed Wami – LIGA!

Tegoroczne wakacje zrodziły mi w głowie sporo pomysłów. Po wielu namowach dołączył do mnie Dotch, co nie będzie naszą pierwszą kolaboracją. Współpracowaliśmy już razem w lidze VRL, jednak to właśnie teraz chcemy zrobić coś jeszcze ciekawszego. Przeglądając się aktualnemu stanowi lig w Polsce, a także ich mnogości, doszliśmy do wniosku, że musimy zrobić coś nieszablonowego. Stąd pojawił się chociażby pomysł na nazwę czy strukturę wyścigów. Jak wspominaliśmy wcześniej, u nas zmagania będą odbywać się na pełnych dystansach w oba dni weekendu. Chcemy się dzięki temu zbliżyć do prawdziwej F1 (i prawdziwego F2).

Nie będzie to możliwe bez odpowiedniej obsady. Uruchomiliśmy nasze kontakty i takim sposobem za komentarz w naszej lidze będą odpowiadać:
– Wojciech Qu Malaca
– Kondiash
– Heikki
– Marceli Gohr
– Julio Massa
O każdym z komentatorów możecie przeczytać w dedykowanym im artykule już w najbliższym czasie.

Wyścigi w głównej mierze opierają się jednak na kierowcach, których musimy w jakiś sposób pozyskać. Lada moment możecie wyczekiwać zapisów, do których serdecznie zapraszamy.

To by było na tyle z takiego krótkiego podsumowania, co wiemy na ten moment. W tym momencie zapraszamy do przeczytania Regulaminu, w którym zawartych jest więcej informacji dotyczących LIGI. W najbliższym czasie pojawią się zapisy i artykuł wyjaśniający wiele spraw. Powstaje również zakładka O Nas, z której dowiecie się więcej o osobach odpowiedzialnych za wypuszczenie na świat LIGI. Do usłyszenia!

Dodaj komentarz