Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

VRL PS4 | GP Rosji, okr. nr 1 | Magellan-19 | gabus015

Twój nick: Magellan-19
Nick zgłaszanego: gabus015
GP i nr okrążenia: GP Rosji, okrążenie nr 1
Dowód video:
z mojej perspektywy: https://youtu.be/qvuskrywBdM
i kolegi z zespołu: https://youtu.be/0SomltJF4BU
Opis zdarzenia: Po wyjściu z T1, już na prostej, gabus015 nagle skręca w prawo i uderza we mnie. Nie wiem czemu, może myślał że zajedzie mi drogę albo wpadł w poślizg? Tracę kontrolę nad bolidem i mam DNF. Szkoda mi Gabusia, bo chyba na 11 startów 7 z nich nie ukończył. Gdyby to było wszystko, przemilczałbym. Jednak mój team mate na tym również ucierpiał a On walczy o jak najwyższe miejsce na podium w obecnym sezonie.

Opis: Przy przejeździe przez t1 gabus zahacza o Patomelo_Daro, który odbija się od Magellana i spada na koniec stawki. Chwilę później zjeżdża na Magellana, którego posyła na bande z prawej strony. Ten się od niej odbija i w niekontrotlowany sposób wraca na tor wprost pod koła kilku innych bolidów. W całym zajściu co najmniej 2 osoby musiały wycofać się z wyścigu.

Werdykt: +30 sek i 3PK dla gabusa015. Sekundy zostaną doliczone do rezultatów następnego wyścigu, w którym kierowca zostanie sklasyfikowany. Dodatkowo, zgodnie z punktem 7.9 regulaminu, kierowca gabus015 otrzymuje dyskwalifikację z następnego wyścigu w Japonii.