Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

VRL F6 | GP Singapuru, okr 1 | TKiLLa | MarceleQ

Twój Nick: TKiLLa

Nick zgłaszanego: MarceleQ

Gp i nr okrążenia: GP Singapuru okr. 1

Dowód Video: https://www.twitch.tv/videos/506053610?t=41m35s

Opis zdarzenia: Kierowca najpierw nie zostawia miejsca po zewnętrznej, spychając mój bolid do ściany, doprowadzając do kontaktu utraty panowania nad swoim samochodem i uszkodzeń w swoim aucie. Natomiast w kolejnym zakręcie, wg. mnie zgłaszany kierowca kierując się nieznanymi mi powódkami chyba uznał mnie za winnego tej sytuacji i postanawia się zemścić za swój błąd, nie hamując (lub robiąc to o wiele za późno), co finalnie chyba miało być "morderstwem", lub co najmniej zablokowaniem na ścianie które się udało, uszkadzając przy tym moje skrzydło

Opis: Na wejściu w prawy zakręt MarceleQ uderza w bolid Sebolinho, urywając sobie kawałek przedniego skrzydła. TKiLLa próbuje wykorzystać sytuację i wchodzi MarcelQowi od jego zewnętrznej. Ten chce wyjść z zakrętu bardzo szeroko, co kończy się kontaktem z TKiLLą i kontaktem ze ścianą u kierowcy Haasa. Przy wejściu w kolejny zakręt MarceleQ jest po wewnętrznej i TKiLLa zostawia wystarczająco miejsca na jeden bolid. Mimo tego MarceleQ wchodzi w lewy zakręt ze zbyt dużą prędkością i mocno wypycha TKiLLę poza tor. MarceleQ ledwo unika ściany, a TKiLLa ją zawadza. Taki atak, jak zaprezentowany przez MarcelQa, jest skrajnie niepożądany i skrajnie niebezpieczny. W połączeniu z faktem, że było to pierwsze okrążenie i  że mogło ucierpieć dużo więcej osób, chcemy ukrócić takie akcje jak najszybciej.

Werdykt: +3PK dla MarcelQa i DQ z następnego wyścigu, o GP Rosji.