Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

VRL F6 | GP Rosji, okr. 15, 16 | Kondiash | LaHiTo

Twój nick: Kondiash

Nick zgłaszanego: LaHiTo

GP i numer okrążenia: GP Rosji, okr. 15 oraz 16 (i wiele innych)

Dowód video: https://www.youtube.com/watch?v=bGTrZzm48AE (53:35) (55:17)

Opis zdarzenia: Miarka się przebrała, zarzucam politykę nie zgłaszania nikogo. Jak ktoś mi wjeżdża w tyłek z impetem, to jestem w stanie zrozumieć - zdarza się. Ale jeśli ktoś specjalnie (w tym wypadku kierowca McLarena) jeździ po całej szerokości toru, zmienia linię jazdy około miliona razy na DRS-ie i jedzie wolniejszym tempem niż potrafi, byleby zepsuć komuś wyścig, to mnie oficjalnie szlag jasny trafia i krew nagła zalewa. Nie da się kogoś takiego zaatakować w żaden sposób, a jeśli już się próbuje, to kończy się kontaktem. To nie jest błąd czy brak umiejętności - to dobrze wykalkulowane chamstwo z premedytacją, żeby kierowcy z tyłu, wśród których znajduje się drugi zawodnik McLarena, mogli odrobić czas i dystans. Pluję na takie zachowanie.

W przypadku pierwszego timestampa widać wyraźnie jazdę od lewej do prawej (wszyscy widzą poza Marcelim), w przypadku drugiego widać niewiele, ale wydaje mi się że kamera uchwyciła bliźniaczo podobne zachowanie LaHiTo.

Naprawdę bardzo mocno Cię Kondi za tą sytuację przepraszam, jest mi naprawdę głupio, bardzo żałuję i postanawiam poprawę. Będąc jakieś 0,5s przed Tobą (wydawało mi się że byłeś za daleko żeby się podpiąć w strumień) myślałem że nie robię nic złego, niestety się myliłem. Nie wiedziałem że nie można takich rzeczy robić przez co jest mi bardzo smutno i głupio... Jeszcze raz Cię bardzo przepraszam, głupio wyszło ale obiecuje że taka sytuacja się już więcej nie powtórzy.

Opis: Na prostej z DRS LaHiTo wielokrotnie zmienia linię jazdy w obronie przed Kondiashem, gdzie dozwolona jest tylko jedna zmiana linii jazdy. W nieregulaminowy sposób utrudnia to wyprzedzanie przez Kondiasha.

Werdykt: +10 sek i 1PK dla LaHiTo oraz ostrzeżenie dla Kondiasha za niepotrzebne zwroty w skardze (np. "Pluję na takie zachowanie"; "wykalkulowane chamstwo")