Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

VRL F3 | Meksyk, 26/27 okr. | Skiller Seb#13 | Kola2k

Twój nick: Skiller Seb#13
Nick zgłaszanego: Kola2k
GP i nr okrążenia: Meksyk, 26/27 okr
Opis zdarzenia: Pan kierowca Dive'wuje mnie pomimo braku overlapa przez co trace czas oraz było duże prawdopodobieństwo na rozbicie się/ uszkodzenie skrzydła.
Dowód video: https://youtu.be/hVtjEuf438w 3:34 Jednak dowodzik jest 😉

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Po pierwsze to wiecej na tym stracilem niz zyskalem takie rzeczy sie zdarzaja tym bardziej w deszczu kiedy nie wiadomo jak hamowac poprawie. a po drugie jak obijales mi tyl samochodu pol wyscigu to wszystko bylo dobrze ?

"Takie rzeczy sie zdarzaja tym bardziej w deszczu kiedy nie wiadomo jak hamować poprawnie"

Po 1 to co powiedziales to całkowity bullshit. Dobrze wiedziałeś jak hamować poniewaz to było 26/27 okrążenie wyścigu i znałeś juz brake pointy.

Po 2 skoro wiesz ze "takie rzeczy sie zdarzają" to dlaczego wcześniej nie hamowaleś? Byłem ewidentnie przed Tobą a ty pomimo to zaryzykowałeś kontr-atak który był totalnie bez sensu. Ryzykowałeś zepsucie wyścigu sobie i mi.

"A po drugie jak obijales mi tyl samochodh przez pol wyscigu to bylo dobrze?"

Po 1

Piszesz coś co nie jest analizowane w tej skardze w dodatku bez popracie tego zadnymi dowodami.

Po 2 zacytuje ci samego

"Ja nie pamiętam"

Lub

"Pare razy cie tam smyklem ale nie na tyle by cie uszkodzić"

To była rozmowa z drifem nie z toba wszystko sobie z nim wyjasnilem

Opis: Kola2k wykonuje divebomb na Skiller Sebie do prawego zakrętu przed stadionem. Jest to dość późny manewr, aczkolwiek Skiller Seb wiedząc, że Kola jest po jego prawej, i tak składa się w zakręt tak, jakby tam kierowcy Renault nie było. Dochodzi do kontaktu, po którym Skiller Seb wyjeżdża poza tor, ale kontynuuje jazdę bez uszkodzeń. Tak samo dzieje się w przypadku Koli, jednak ten traci trochę więcej czasu na całym zajściu. Incydentu można by uniknąć, gdyby obydwaj panowie zachowali się inaczej.

Werdykt: Incydent wyścigowy