Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

VRL F1 - Podział splitów + informacje (Sezon 10)

Prosimy o przeczytanie CAŁEGO posta!

Zapisy nareszcie zakończone! Wysiłkiem moim i moich pomocników jesteśmy w stanie zaprezentować plan rozgrania przyszłego sezonu oraz przede wszystkim podział kierowców między splitami. Dziękujemy za uszanowanie naszej pracy, bo nigdy bym nie pomyślał o nazwaniu tego łatwym! Naprawdę staraliśmy się wszystko zoptymalizować i oby jak najwięcej osób miało uradowaną minę po przeczytaniu.

Bardzo ważna sprawa na początek - rywalizację opóźniamy o jeden tydzień. Musimy wszystko jeszcze lepiej przygotować na forum oraz ligowym Discordzie, więc ten dodatkowy czas będzie nam niezbędny. Start sezonu 30 lipca!

Podczas sezonu 10 rywalizacja będzie rozgrywać się w rekordowych OŚMIU splitach!

• VRL F1, poniedziałek 20:00
  • VRL F2, niedziela 19:00
  • VRL F3, wtorek 20:00
  • VRL F4, czwartek 20:00
  • VRL F5, środa 20:00
  • VRL F6, sobota 18:00
  • VRL PS4, sobota 20:00
  • VRL XONE, piątek, 20:00

Dostępny jest już KALENDARZ, który jednak na pewno będzie potrzebował jeszcze kilku korekt lub zmian, które wynikną na bieżąco.

Prezentujemy również nowy SKŁAD SĘDZIOWSKI! Być może ulegnie on jeszcze zmianom, ale zaczniemy sezon właśnie z takimi obrońcami sprawiedliwości.

Asysty, które będą dostępne w poszczególnych splitach:

Podczas dzielenia kierowców między splitami kierowaliśmy się:

• używanymi asystami
  • próbą czasową
  • doświadczeniem w VRL i innych ligach
  • dbałością o odpowiedzi w formularzu

Oczywiście liczba zgłoszeń była ogromna, ale staraliśmy się dopasować wszystkich możliwie sprawiedliwie.

* nicki nie zmieściły się nam w tabelce. Pełne pseudonimy pod jakimi zapisali się Ci kierowcy to: "Skiller Seb#13 (Zastrzegam sb prawo do kosmetycznych zmian w nicku)", "Daniił Piekarz (Stary nick: Piekarz)" oraz "Patryk913#Dia Kurosawa". Dziękujemy pierwszej dwójce za poprawę humoru. Administracja zastanowi się czy dopuści Was do udziału z takimi pseudonimami. Patryk bezpieczny.

► Przymykaliśmy oko na drobne rzeczy lub kontaktowaliśmy się od razu z kierowcami, aby wyjaśnić różne problemy. Niestety 8 zgłoszeń musiało zostać odrzuconych:
- Xeo - zrzut z Monako był dla nas niewidoczny
- StreamyPython83, Dominikanos2004, Scalibur Greg, Olszak505 - zrzuty były dla nas niewidoczne lub nie było ich w ogóle
- Remigiusz, m0dern6969 - screeny ze wszystkich torów przedstawiały jedynie Wasze rekordy czego wytyczne zapisów nie dopuszczały
- Kimster - screeny przedstawiały rekordy, a asysty nie zgadzały się z zaznaczonymi
Jeżeli zależy Wam wciąż na jeździe w VRL - prosimy o kontakt z Administracją na Discordzie.

► Grupa rezerwowa! Niestety 120 miejsc na PC okazało się wciąż zbyt małą liczbą i kilka osób się nie zmieściło. Padło na osoby używające sporej liczby asyst lub z wyjątkowo słabymi czasami. Musicie nam wybaczyć. Niemniej wciąż macie szansę na udział w lidze, gdyż gdy tylko ktoś zrezygnuje - wskakujecie na jego miejsce i macie w tym pierwszeństwo.

► Mam nadzieję, że reszta jest dość jasna. Numer przy waszym pseudonimie nie jest przypadkowy, oznacza on pierwszeństwo wyboru bolidu w swoim splicie! Kolejność została wyznaczona wg wyników poprzedniego sezonu, a dla nowych wg próby czasowej.

Koordynatorzy! Docelowo każdy split będzie miał Koordynatora oraz jego zastępcę. Póki co wybraliśmy następujące osoby:

• VRL F1 - NaraPLN, REJSU
  • VRL F2 - Bialy, Raidersky
  • VRL F3 - Dotch, Jcobix
  • VRL F4 - Pezi, (...)
  • VRL F5 - Pablo, (...)
  • VRL F6 - Kondiash, (...)
  • VRL PS4 - Jcobix, Bulion
  • VRL XONE - limitovany, (...)

Braki jeszcze uzupełnimy. Zależy nam na wyborze osób, które były totalnie bezkonflitowe i nigdy nas nie zawiodły. Liczymy również na dobry kontakt z Administracją, która będzie wspierać wszelkie działania. Najważniejsze jest po prostu przypilnowanie sesji wg znanych wytycznych.

Wszelkie uwagi możecie zamieszczać poniżej, być może uda nam się coś zdziałać.

Co teraz macie do zrobienia?

• Przechodzicie na naszego Discorda i na kanale #rangi nadajecie sobie odpowiednie uprawnienia wpisując komendę /rank kierowca VRL X gdzie "X" to F1,F2,F3,F4,F5,F6,PS4,XONE. Ułatwi nam to stokroć znalezienie wszystkich. Discord jest naszym głównym komunikatorem. Prosimy również o ustawienie pseudonimu, który pokrywa się z tym co widnieje w powyższej tabeli!
  • Oczekujecie startu sezonu oraz zaglądacie na Forum i Discorda, gdyż mamy jeszcze sporo rzeczy do objaśnienia.
  • Koordynatorzy muszą jeszcze przejść przeszkolenie, niedługo będą wam służyć pomocą. Będziecie musieli ich zaprosić na Steamie/PSN/XboxLive, ale jeszcze nie musicie robić tego teraz.
  • Wybieracie swój bolid w odpowiednim dziale na forum! VRL F1 ; VRL F2 ; VRL F3 ; VRL F4 ; VRL F5 ; VRL F6 ; VRL PS4 ; VRL XONE

Dziękujemy, bawcie się dobrze!

Witam Panów głównie sprawa kierowana do Kierowców F6. Niestety totalnie nie pasuje mi Środa i miałbym prośbę, czy Ktoś z F6 (np Iguana, bo prezentujemy bardzo podobny poziom) byłby w stanie się zamienić? Sobota zdecydowanie bardziej mi gra. Niestety niebawem rozpoczynam stałą pracę i Środa totalnie mi wypada.. Mam nadzieję, że się dogadamy w razie co zapraszam na Discord.

Iguana zgadza się na zamianę i jest pierwszy w kolejności, więc korekta:

@iguana <-> @jules

Day 1 Patch:

Aktualizacja:

Witam. Zwracam się do administracji z prośbą przerzucenia mnie z F4 do F6. Powodem tej prośby jest brak czasu w środę. Z góry dziękuję.

Cytat z Frosty data Lipiec 22, 2019, 15:16

Witam. Zwracam się do administracji z prośbą przerzucenia mnie z F4 do F6. Powodem tej prośby jest brak czasu w środę. Z góry dziękuję.

F4 jest w czwartki i czwartkowy split wybrałeś w zapisach, więc jest to dla mnie minimum niejasne.

Aktualizacja

Dodatkowo przypominam:

• Zapisy na PC i PS4 zostały zamknięte.
  • Proszę o wybieranie bolidów, gdyż czas na to kończy się jutro o 23:00. Jedynym miejscem jest to Forum, linki do odpowiednich splitów znajdziecie scrollując wyżej. Osoby, które nie wpiszą się, stracą miejsce w splicie i zostaną przepisani do grupy oczekujących! Lista osób, które nie dały jeszcze postów: @DawTuL @mistobis @oFFwHITE @ZiXtroX @aras79 @rafal-klus @equal @perq @matjelko @zapvapepl @Bolex95x @StreamyPython83 (osób bez tagu nie jestem w stanie znaleźć wśród zarejestrowanych, być może zarejestrowaliście się z innymi nickami...).

Wybory bolidów zostały zamknięte, zatem mogę zaprezentować jak wygląda skład kierowców na starcie Sezonu 10!

• Kierowcy F4: ArAs79 oraz Rafal.klus ; Kierowca F6: Matje.207esp ; Kierowca XONE: StreamyPython83 nie napisali postów w odpowiednim czasie, więc zostali przeniesieni na listę Oczekujących.
  • Do F6 z listy Oczekujących awansuje zatem falconepl.
  • Dwa wolne miejsca w F4 mogą zostać zajęte przez kogoś z listy Oczekujących, proszę o kontakt na Discordzie.

Organizacyjnie:

• Przepraszam osobiście za drobny chaos jeśli takowy się wkradł w Waszym odczuciu. Muszę się jeszcze wkręcić w sezon i dobrać najlepszy sposób informowania kierowców.
  • Kilka osób wciąż nie dało sobie rangi na Discordzie. Co nieco uzupełniłem sam, ale proszę o dokładność.
  • Jutro zostaną uzupełnione składy w poszczególnych forach. Pojawi się także szczegółowa instrukcja dla kierowców oraz koordynatorów.
  • Proszę o regularne zaglądanie na #komunikaty na Discordzie oraz na stronę VRL. To są Wasze dwie świętości!

Jeszcze jeden Xboxowy update!

Dla porządku dodam tylko, że w sezonie 10. startuję pod nickiem "Sokół" (takim samym jak mój nick na Steam). Na liście rezerwowej (poprzednie tabelki w tym poście) figurowałem jako "falconepl" (mój login w niektórych serwisach). Zmiana ustalana i potwierdzona z Dotchem, jeszcze przed zamknięciem zapisów (18.07).