Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Sezon 10 - pomysły, ankiety, propozycje kierowców

Cześć!

W tym temacie możecie podzielić się wszelkimi pomysłami na zmiany, urozmaicenie rozgrywek w VRL podczas sezonu 10. Prosimy oczywiście jedynie o poważne i realne wizje.

Co na pewno nas czeka:

• Splity na PS4 i XBOX
  • Mała ilość miejsc dla osób na asystach. Skupiamy się na jeździe bez nich
  • Nowe intro i szata graficzna; ulepszenie strony, aby nie straszyła pustkami
  • Przeniesienie terminu VRL F1, aby nie kolidowało z AOR
  • Testy przedsezonowe na grze F1 2019
  • oraz wiele innych zmian, które są jeszcze dogrywane

Ankieta! Zachęcamy do wypełnienia wszystkie osoby, które planują jazdę w przyszłym sezonie ligi VRL. Jest to niezobowiązująca ankieta. Chcemy jedynie rozejrzeć się w sytuacji. Dziękujemy za pomoc!

► ANKIETA ◄

Wywiady z wybranymi, ciekawymi kierowcami z konća i środka stawki, np. osoba, która spowodowała wypadek lub przejechała bardzo dobry wyścig mimo braku podium. W skrócie większe zainteresowanie kierowcami, którzy nie walczą co tydzień o podium.

Cytat z PLBogin data Czerwiec 12, 2019, 19:09

Wywiady z wybranymi, ciekawymi kierowcami z konća i środka stawki, np. osoba, która spowodowała wypadek lub przejechała bardzo dobry wyścig mimo braku podium. W skrócie większe zainteresowanie kierowcami, którzy nie walczą co tydzień o podium.

Bardzo dobry pomysł na uzupełnienie strony / facebooka / ew. youtube'a. Myślę, że możemy to realizować.

Może jakaś oficjalna sesja treningowa, niekoniecznie od razu transmitowana, jedna sesja dla wszystkich splitów i pewnie byłaby sensowna ilość osób

Jeśli będzie tyle kierowców to podzielić to tak aby jeden ze splitow względem asyst był średnio zaawansowany da to więcej walk na torze i będzie bardziej widowiskowy.

Przykłady

F1 bez asyst

F2 bez asyst

F3 tylko linia i sugerowany bieg

F4 wszystkie asysty.

Cytat z DAx data Czerwiec 13, 2019, 09:56

Może jakaś oficjalna sesja treningowa, niekoniecznie od razu transmitowana, jedna sesja dla wszystkich splitów i pewnie byłaby sensowna ilość osób

Taka sesja to w porządku pomysł. Przeszkodą jest to, że to jednak jest kolejna sesja do przypilnowania przez organizatorów. Wiązałoby się to z wyznaczeniem kogoś do tych treningów; coś pomyślimy w tej kwestii.

Cytat z Maniek data Czerwiec 13, 2019, 16:00

Jeśli będzie tyle kierowców to podzielić to tak aby jeden ze splitow względem asyst był średnio zaawansowany da to więcej walk na torze i będzie bardziej widowiskowy.

Przykłady

F1 bez asyst

F2 bez asyst

F3 tylko linia i sugerowany bieg

F4 wszystkie asysty.

Nasz wstępny plan zakłada podobny scenariusz, ale wyjść może zarówno 5 jak i 3 splity. Wszystko ostatecznie rozegra się o liczbę chętnych do jazdy ludzi. Zastrzeżenie: w pierwszej kolejności będziemy przyjmować ludzi bez asyst, miejsca dla asystowiczów będą mocno ograniczone.

Myślę, że co do splotów mamy jeszcze PS4 i XBOXa, jednak jak przy PS4 zainteresowanie jest, tak przy XBOXie będzie problem i trzeba się zareklamować. Najwyraźniej będziemy mieć 5 splitów i na tą chwilę najbardziej prawdopodobnie będzie tak:

F1 - bez asyst

F2 - bez asyst

F3 - z asystami

PSF1 - bez asyst (F1 na PS4)

XBF1 - bez asyst

+F4 - z asystami (gdyby któraś z konsolowych splitów nie miała wszystkich wymaganych zawodników, F4 zastąpiła by dzisiejszą F3, a F3 miała by z asyst jedynie to linię, trakcję i sugerowany bieg)

Stworzenie splitu dla początkujących kierowców z asystami . Aby kierowcy mogli się rozwijać  i zapoznawać z ligą VRL . Sam chciałbym zacząć moją przygodę z vrl ale jestem początkującym kierowcą bez asyst i chciałbym sie scigać z osobami na moim poziomie i sie rozwijać .

Cytat z Ciastekrc data Czerwiec 20, 2019, 10:27

Stworzenie splitu dla początkujących kierowców z asystami . Aby kierowcy mogli się rozwijać  i zapoznawać z ligą VRL . Sam chciałbym zacząć moją przygodę z vrl ale jestem początkującym kierowcą bez asyst i chciałbym sie scigać z osobami na moim poziomie i sie rozwijać .

Na pewno przynajmniej jeden split będzie z asystami, ale prawdopodobnie będzie tu bardzo dużo chętnych. Zachęcamy do jazdy bez asyst od samego początku, choćby miałoby się być przez jakiś czas wolniejszym. Jest to najbardziej skuteczny trening 🙂

Dodatkowy punkty za najlepsze okrążenie ja w prawdziwej f1

Cytat z CPN REJSU data Czerwiec 30, 2019, 17:42

Dodatkowy punkty za najlepsze okrążenie ja w prawdziwej f1

Będzie!

Sorry, jestem nowy w F1, może mnie zjecie za to pytanie, ale... 😉

czy będzie w tym sezonie możność grania w lidze z F1 2018?

Cytat z Maverick data Lipiec 6, 2019, 18:40

Sorry, jestem nowy w F1, może mnie zjecie za to pytanie, ale... 😉

czy będzie w tym sezonie możność grania w lidze z F1 2018?

Zawsze ścigamy się tylko na najnowszej odsłonie. 🙂 F1 2018 jest już zakończonym etapem. Niestety nie będziemy prowadzić już ligi na tej grze.