Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F6 | GP Węgier, okrążenie nr 1 | Mięszko | LucShot

Twój nick: Mięszko
Nick zgłaszanego: LucShot
GP i nr okrążenia: Węgry, okr. 1
Dowód video: https://youtu.be/0yam-i-_LcE
Opis zdarzenia:

W 1 zakręcie wyjeżdżam trochę szerzej i wracam na swój tor jazdy. Nagle dostaję strzał w prawy bok od LucShot, który miał bardzo dużo miejsca po swojej prawej stronie i mógł zachować większą ostrożność. Po uderzeniu wyjeżdżam na trawę czego efektem jest uślizg tylnej osi. Tracę kontrolę nad pojazdem, przez co dzieje się straszne zamieszanie na torze i uszkodzenie w większej ilości pojazdów, po czym wjeżdża we mnie inny bolid i kończy się to oderwanym kołem i uniemożliwieniem dokończenia wyścigu, który mogłem zakończyć na podium.

W 1 zakręcie musiałem unikać wszystkie bolidy jak tyczki. Po 1 zakręcie musiałem jeszcze ,jak najszybciej uciec od Lahito ,który w 1 zakręcie dostał uślizgu ,aby nie zniszczyć sobie skrzydła i wyścigu.

Nie wiem co tam się dokładnie stało natomiast ,wiem że Lahito nie wpadł w poślizg tylko było to spowodowane Perq, który za ostro wjechał w zakręt. Musiałbyś również udowodnić to jakimś nagraniem, bo jest mi trudno wyobrazić sobie taką sytuacje, a poza tym nie powinniśmy siędomyślać co tam dokładie zaszło. powinno być to wszystko udokumentowane. Tyle mam do powiedzenia na ten temat. Zobaczymy co sędziowie powiedzą na ten temat.

Opis: W t1 powstało zamieszanie przez divebombującego perQ. Na wyjściu z t1 Mięszko wracał na tor, i po chwili został uderzony przez LucShota co spowodowało spina u niego i ostatecznie wycofanie się z wyścigu. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić z dostarczonych nagrań, czy LucShot musiał kogoś omijać czy sam z siebie skręcił wprost pod Mięszka. Dlatego też nie chcemy nikogo karać bez większej ilości dowodów.

Werdykt: Incydent wyścigowy