Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F3| Meksyk 31 okr.|pietrekk|Dotch

Twój nick:pietrekk
Nick zgłaszanego:Dotch
GP i nr okrążenia:GP Meksyku 31okr.
Dowód video:https://youtu.be/xJgmEXiX4zs
Opis zdarzenia: Dotch opóźnia hamowanie przez co ścina cały wierzchołek i nie oddaje pozycji.

Nie rozumiem na jakiej podstawie ta pozycja miałaby być zwrócona. pietrekk nawet nie zrównał się ze mną (nawet nie miał wypracowanej pozycji do ataku aka overlapa!). Byłem całym bolidem przed nim na każdym fragmencie tej prostej. Zahamowałem za późno i nie chcąc narażać się na obrót i kolizje ratowałem się ucieczką przez trawę. Dostałem słusznie karę od gry i tyle. Nie przeszkodziłem pietrkkowi powrotem na tor, wróciliśmy do walki kilka zakrętów dalej.

Kierowca Dotch owszem i dostał karę z gry, ale swoim ścięciem utrzymał pozycję przede mną gdzie przed wejściem do zakrętu byłem po jego wewnętrznej, przez co kierowca ten by stracił pozycję na wierzchołku.
Walka przedłużała się dalej, przez co ja straciłem więcej czasu,niż kara czasowa nadana przez grę.

Nie byłoby to takie pewne, bo nie byłeś aż tak blisko, aby atak był tak banalny. Jest to w mojej opinii wyłącznie gdybanie, bo nawet jakbyś mnie wyprzedził to zakręt dalej mogłem utrzymać wewnętrzną i czasu straciłbyś jeszcze więcej.

Czekam na werdykt sędziów.

Opis: Pietrekk chciał przypuścić atak na Dotcha do t4. Kierowca Williamsa przestrzelił dohamowanie i wypadł z toru. Po powrocie na tor dostał karę od gry za ścinanie zakrętów i utrzymał swoją pozycję przed pietrkiemm. W gronie sędziowskim uznaliśmy, że Dotch był na tyle daleko z przodu, żeby utrzymać swoją pozycję przed pietrkiemm.

Werdykt: Incydent wyścigowy