Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F3 | Japonia, okrążenie 2 | Shwagier 10 | tYsU^

Twój nick: Shwagier10
Nick zgłaszanego: tYsU^
GP i nr okrążenia: Japonia, okrążenie 2
Dowód video: https://youtu.be/4bTBYADgqcU

Opis zdarzenia:
Po wyjściu z zakrętu nr 13 wyprzedza mnie mateusz-mazurek, następnie w zakręcie nr 14 dostaję strzał w tył bolidu od tYsU^ i lecę prosto w bandę. Nie ma co opisywać sytuacji, wydaje mi się, że to on powinien to opisać dlaczego tak się stało. Skutek - wizyta w alei serwisowej po mega dobrym starcie.

Nie spotkałem się jeszcze, aby ktoś zdejmował nogę z gazu w tym zakręcie, stąd ten kontakt. Zbliżałem się do Ciebie i jechałem dosyć blisko, chciałem wykonać manewr wyprzedzania po zakręcie, ale odpuściłeś gaz i kontakt był nieunikniony.

Po tym kontakcie miałem uszkodzone skrzydło na czerwono, więc i tak wymusiło to na mnie zjazd do boksu.

Przepraszam.

Zazwyczaj nie odpuszczam gazu w tym zakręcie, lecz gdy chwilę wcześniej wyprzedza mnie zawodnik staram się zwrócić uwagę, że za kolejne 250 - 200 m on będzie w kolejnym zakręcie i też zdejmie nogę z gazu. Poza tym na filmie widać jak mateusz-mazurek jedzie do środka toru, starałem się zachować ostrożność.

Na moim filmie też widać, jak lekko odpuściłem gaz, ale Ty odpuściłeś znacznie więcej. Nic więcej nie mogłem zrobić.

Przepraszam jeszcze raz.

Na Twoim filmie widać też, że masz bogatą mieszankę i jesteś w tunelu za mną. Ponadto w walce zahaczyłem o trawnik, te czynniki powinny zwrócić Twą uwagę. Spokojnie, nie musisz mnie kilka razy przepraszać taka jest walka na torze, grunt to wyciągać z takich zdarzeń wnioski.

Opis: Ta sytuacja wygląda bardzo podobnie, jak incydent między tYsEm^ a Jcobixem pół okrążenia wcześniej. Aczkolwiek tym razem Shwagier10 nie zrobił niczego gwałtownego w 130R. tYsU^ jechał bardzo blisko za Shwagrem i nie zachował ostrożności zbliżając się do tyłu bolidu Toro Rosso. tYsU^ uderzył Shwagra10, przez co ten wyspinował i wypadł poza tor. Całe zajście kończy się powiększonymi uszkodzeniami przedniego skrzydła u tYsA^, jak również uszkodzeniami przedniego skrzydła u Shwagra10.

Werdykt: +15 sek i 1PK dla tYsA^.