Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F3 |Japonia, 15 okr | Kaziu | Shrek

Aby złożyć skargę na kierowcę, należy stworzyć w Panelu Sędziowskim nowy post, zgodnie z poniższym wzorem:

Twój nick: Kaziu
Nick zgłaszanego: Shrek
GP i nr okrążenia: Japonia, 15 lap
Dowód video: https://www.youtube.com/watch?v=aGjrHfSFKRo&feature=youtu.be
Dowód video 2: https://www.youtube.com/watch?v=m4jnHZ_oHcM&feature=youtu.be

Opis zdarzenia: Zaczęło się na walce na walce z Jcobixem. Wiedziałem, ze na dojeździe do zakrętu 14tego nie zostawi mi wystarczajaco duzo miejsca i wylądowałbym poza torem, więc odpuściłem.
Shrek próbował wykorzystać sytuację dojezdzając do kolejnego zakrętu, ale zahamował dosyć wcześnie przez co byłem przed nim, w samym zakręcie doszło do kolizji, ściągnął mnie na prawą bandę, uszkodziłem skrzydło, straciłem mnóstwo czasu by powrócić na tor i wymienić skrzydło.

Znalezione obrazy dla zapytania ma pan dowód

Tuż przed dohamowaniem byłem przed tobą. Masz rację zahamowałem wcześniej lecz nie zmienia to faktu, że podczas skręcania do szykany byłem obok ciebie  i niezostawiłeś mi odpowiedniej ilości miejsca i doprowadziłeś do  kontaktu między nami. ( Patrz 14 sekunda nagrania. Widać tam moment twojego skrętu i czerwoną strzałkę wskazującą że tam jestem ) Zacząłeś obierać optymalną linie przejazdu (nie było na to miejsca)i to doprowadziło do kontaktu i jego póżniejszych następstw.

Wykonałem lekki skręt kierownicą przygotowujący do skrętu w szykanę, byłoby wystarczająco duzo miejsca na oba bolidy. Myślałem, ze równiez będziesz przygotowywał się do skrętu, a nie jechał dalej prosto. W ten sposób doszło do pierwszego kontaktu. Będąc Dosłownie ułamek sekundy przede mną przed zakrętem, a potem znikając przed nim, nie miałem pojęcia co zrobisz. Gdybyś zahamował troszkę później, zupełnie inaczej by się to skończyło.

Ponieważ byłem po wewnętrznej zakretu nie mogłem tak wcześcnie skręcic jak ty. Jak bym to zrobił to wjechałbym na trawę.

Opis: Kaziu próbuje ataku na Jcobixie od zewnętrznej do 130R, ale zaprzestaje próby i mocno odpuszcza pedał gazu. To daje szansę Shrekowi na manewr wyprzedzania. Na dojeździe do zakrętu Kaziu hamuje później niż Shrek, ale zaczyna się składać w zakręt dosyć wcześnie i dochodzi do kontaktu między obydwoma kierowcami. Shrek zaczyna spinować i dochodzi do wielu kontaktów. Kończy się to stratami czasowymi u obydwu zawodników i uszkodzeniami. W tej sytuacji nie jest możliwe wskazanie jednego winnego.

Werdykt: Incydent wyścigowy w całym zajściu i +1PK dla kasztana za wypowiadanie się w nieswojej skardze.