Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F3 | Gp. Brazylii Okr. 4/5 | Las24 | Stusiek

Twój nick: Las24
Nick zgłaszanego: Stusiek
GP i nr okrążenia: Gp. Brazylii OKR. 4/5
Dowód video: https://youtu.be/WJZh9xjQI8k   czas : 0,11s
Opis zdarzenia: Wyjeżdżamy w czwórkę na prostą startową, wyprzedza mnie LeXOus z lewej, a pietrekk z prawej, ja trzymam się swojej linii, a Stusiek, nie wiem czemu, zjeżdża na prawą stronę tory prosto na mnie, przez co stwarzam niebezpieczeństwo obracając się i rozwalam sobie przednie skrzydło, co zmusiło mnie do dodatkowego postoju.

Po obejrzeniu relacji na YT VRL przyznaje się w pełni do spowodowania kolizji z kierowcą Red Bulla. Przyczyną manewru była próba wyprzedzenia Lexousa, na którą to zdecydowałem się z uwagi na brak strzałki na moim ekranie, która informowałaby mnie, iż inny kierowca znajduje się blisko bolidu. Do chwili obejrzenia nagrania sam nie byłem świadomy spowodowania kolizji chociażby ze względu na fakt, iż gra nie wygenerowała żadnego dźwięku świadczącego o jakimkolwiek kontakcie, a do następnego zakrętu również jechałem niemalże bok w bok z jakimś kierowcą, co tylko potwierdzało mnie w tym, że do żadnego kontaktu nie doszło. W tej sytuacji z mojej strony nie ma mowy o żadnej celowości uszkodzenia innego bolidu - nastąpiło nieumyślne spowodowanie kolizji w wyniku zaistniałych okoliczności. Kończąc - przyznaję się do winy, lecz ze względu na wszelkie okoliczności wymienione powyżej mam nadzieję na niezbyt surowy wymiar kary.

Opis: Niestety, załączony dowód jest niedostępny, więc jesteśmy skłonni do nie podejmowania żadnej akcji przy tym incydencie.

Werdykt: Brak akcji/Incydent wyścigowy.