Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F2 | GP Japonii okr. 7 | Gunner | Daniił Piekarz

Twój nick: Gunner
Nick zgłaszanego: Daniił Piekarz
GP i nr okrążenia: GP Japonii okr. 7
Dowód video: https://www.youtube.com/watch?v=HUNhjEqtG60&feature=youtu.be
Opis zdarzenia: Dojeżdzając do szykany Piekarz nie ma wystarczającego overlapa mimo to próbuje ataku po zewnętrznej, w momencie w którym poczułem kontakt staram się uniknąć większych konsekwencji zostawiając mu dużo miejsca po wewnętrznej po czym zostaje bezpardonowo wypchnięty na trawę oraz żwir tracąc na tym czas oraz pozycje na rzecz Majka

Panie Gunner dojeżdżając do szykany byliśmy na równi, a ty zostawiłeś mi tak dużo miejsca, że ledwo się zmieściłem i mieliśmy kontakt przez co do drugiego zakrętu Cie delikatnie wypchnąłem. Nie było to celowe, a był to wynik Pana wcześniejszego ruchu, który zepchnął mnie praktycznie z toru.

Czas nagrania od 33:12

Dostarczę jeszcze dowody w postaci zdjęć z powtórki wyścigu

Na filmie który podajesz (z transmisji) nie widać ile zostawiłem ci miejsca przez złe ustawienie kamery, na moim onboardzie widać że jest miejsce na twój bolid a nawet jeżeli byłoby to za mało to mogłeś najechać lewym kołem poza tor na część pobocza toru która jest przyczepna i kontynuować, po twoim manewrze ja już musiałem wyjechać na trawę i żwir. W 2018 roku w tym samym zakręcie Verstappen za bardzo podobny manewr na Raikkonenie dostał kare 5 sekund. Biorąc pod uwagę że na mecie dzieliło nas mniej niż 0,3 sekundy tym manewrem załatwiłeś sobie wyższą pozycje bo straciłem na tym parę sekund.

Na zdjęciach dobrze widać, że zarówno miałem overlapa po swojej stronie jak i to, że kontakt został wywołany z twojej winy, ponieważ ściskałeś mnie do wewnętrznej tak, że w końcu miejsce mi się skończyło. W efekcie tego wszystkiego zaburzyłeś moją optymalną linie przejazdu co skutkowało takim, a nie innym przejazdem przez ten zakręt.

Ja tutaj nie mam nic więcej do dodania, a jeżeli potrzeba więcej szczegółowych zdjęć to prosze o powiadomienie mnie na discordzie.

Manewr Verstappena o którym mówisz wygląda zupełnie inaczej i tam Verstappen sam z własnej winy przestrzelił zakręt będąc z przodu i wracając na tor władował się w Kimiego uszkadzając mu podłogę.

Dorzucam jeszcze screeny z przebiegu drugiego zakrętu szykany, żeby nie było, że coś próbuje zataić

Opis: Piekarz atakuje Gunnera od zewnętrznej do ostatniej szykany. Przez cały jej przejazd obydwaj zostawili sobie dosyć mało miejsca i rezultatem był wyjazd Gunnera w żwir. Obydwaj mogli się zachować w tej walce trochę lepiej, więc nie będziemy nikogo karać.

Werdykt: Incydent wyścigowy