Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F1 | Rosja, okr 21 | Kamacho | ZoNes

nick : Kamacho

nick zgłaszanego : Zones

okr. 21

dowód : https://www.youtube.com/watch?v=JWYsfDeqwt8   czas : 56.51-57.54

opis : Najpierw Dax robi mi divebomba z overlapem, po którym mnie wyprzedza, ale w przedostatnim zakręcie Zones wciska mi się niewiadomo po co, bezs overlapa pod łokieć i wywozi poza tor co skutkuje złą prędkością na prostej start/meta. Ryba potem robi mi następnego już divebomba do pierwszego zakrętu, gdzie nas wyrzuca, a gra każe mi oddać mu pozycję po czym robię to po 4 zakręcie.

Witam, w skardze na mnie nie widzę powodu żeby opisywać walkę z innymi.

Co do samej sytuacji wyprzedzenia nie mam nic do powiedzenia raczej, był to manewr nie do końca właściwy lecz moim zdaniem w granicach tolerancji Żadne obrażenia nie zostały poniesione więc nie widzę powodu do przyznania mi Kary za to wyprzedzanie. Zostały mi przyznane opinie tego że tym manewrem , popsułem całkowicie wyścig kamacho , nie zgadzam się z tym lecz nie będę rozwijał tematu bo skarga nie o tym .

Jak ja miałbym płakać i zgłaszać  każdego divebomba to myślę że sędziowie by tu nie wyrobili

Opis: zOneS divebombuje Kamacho do przedostatniego zakrętu. Na wyjściu zOneS wywozi Kamacho poza tor, żeby w ostatnim zakręcie ostatecznie dokończyć manewr wyprzedzania. Było to ostre zachowanie, ale w gronie sędziowskim zostało stwierdzone, że była to walka twarda, na limicie, ale nie zasługująca na karę.

Werdykt: Incydent wyścigowy