Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F1 | Rosja, okr 12 | Dax |

Twój Nick - Vettel23

Nick Zgłaszanego - DAx

GP i numer okrążenia - Rosja, 12 okr.

Dowód wideo https://www.youtube.com/watch?v=4ly5sxG-cBY 0.06

Opis zdarzenia - DAx, nie masz wstydu. Jakby zgłosiła mnie osoba, która nie laguje, zrozumiałbym, ale ty też masz z tym problem. Widać to wyraźnie, że jego połączenie sprawiało dziś niebezpieczeństwo

Ojoj przykro mi strasznie, składać skargę mimo że ciebie nie dotyczy to jedno wielkie XD

Mój komentarz co do tej sytuacji w skardze na Komonia

Mi by było wstyd przed samym sobą zgłaszać kogoś, kogo laguje, wiedząc, że sam mam z tym problem, ale ty jesteś wyjątkiem 😉

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Pokaż mi sytuację, oprócz tej, w której bym komuś przeszkadzał swoimi lagami 🙂 ) jak to zrobisz to ja się wysile i znajdę 50 takich sytuacji więcej niż ty. Sytuacja jednorazowa i tyle, ale jak ja napisałem skargę na ciebie to ty też musiałeś XD jakie to jest płytkie myślenie

Widzę że czytanie sprawia ci problem  więc napiszę to tutaj NIE BYŁEM ŚWIADOMY ŻE MAM LAGI, BYŁY ONE JEDNORAZOWE I NA TYCH LAGACH STRACIŁEM TYLKO I WYŁĄCZNIE JA

Może i płytkie myślenie, ale wkurwiłeś mnie, bo sam doskonale wiesz, że nie masz świętego internetu. Poza tym, marudził na Ciebie po Katalonii Kimiz i po Chinach Szołtys. I NIE BYŁY ONE JEDNORAZOWE. Ale stwarzasz nimi zagrożenie. W Niemczech też nie stracił nikt prócz mnie, a dostałem ostatecznie ostrzeżenie.

Pokaż mi te Chiny mordo, bo nie przypominam sobie żebtm miał tam lagi

No tak, o Hiszpanii zapomniałem xd ale wiesz co nad odróżnia? Że ty te lagi masz co wyścig, a ja dzisiaj miałem przez 3 zakręty i w Hiszpanii gdzie wyścig skończyłem po kilku okrążeniach

Wypraszam sobie. Od Niemczech, gdzie dostałem ostateczne ostrzeżenie, już mnie nie lagowało. Dzisiaj natomiast... Nie potrafię tego wytłumaczyć. Cały ten czas był spokój z internetem i nagle dziś... Jest mi o tyle szkoda, patrząc na to ile trenowałem do ligi... Niestety. Łącze chciało inaczej...

Spokojnie, nie masz się o co martwić, jest tu już taki jeden co dostał dwa ostateczne ostrzeżenia i wciąż bawi się dobrze dlatego nie widzę powodów by w twoim przypadku miałoby być inaczej

Brak kary za lagi dla DAxa w tej sytuacji, ponieważ Vettel23 nie został tutaj pokrzywdzony.

Natomiast obydwaj kierowcy dostają +2PK za wulgarne wyrażanie się do siebie w tej konkretnej skardze i publiczne przeproszenie na kanale swojego splitu: siebie samych za użyte wyrażenia, jak również innych za to, że musieli to czytać. Forum, przede wszystkim panel sędziowski, to miejsca, w których zalecane jest spokojne dyskutowanie jednej i drugiej strony, a nie naskakiwanie na siebie i pisanie w bardzo nieformalny sposób. W podobnych sytuacjach również będą wyciągane konsekwencje i każdy wypowiadający się w taki sposób, jak wyżej zaprezentowany, musi się liczyć z potencjalnymi konsekwencjami.