Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F1 | Gp Włoch okr. 26 | Wazzza | KamilKomoń |

Twój nick: Wazzza
Nick zgłaszanego: Kamilkomoń
Gp i nr okrążenia: GP Włoch okr. 26
Dowód video: https://youtu.be/jE_se5lzdDE
Opis zdarzenia: dojeżdżając do pierwszego zakrętu opóźniam hamowanie aczkolwiek nie dotykam nawet Kamila. Oskarżony nawet nie chciał skręcić do t2 spychając mnie do żwiru i uszkadzając skrzydło. Tracę cenny czas i dwie pozycje.
Z góry przepraszam za wulgaryzmy w filmie.

Na tym  filmie widać https://www.youtube.com/watch?v=iaXguEmFnpc przed zakretem jade w poslizgu co w porownaniu z lekkim kontaktem (przez kochane hitboxy moze nie byc widac wyczulem na force feedbacku) i z dodaniem gazu przed drugim zakretem powoduje half-spina,  wazza chcial najprawdopodobniej zrobic switch-backa ale bylem w poslizgu przez co wazza wjezdza mi w bok postawilo mnie bokiem do wyjscia z zakretu przez co stracilismy obaj duzo czasu  jak dla mnie obaj zawinilismy w tej sytuacji i nie widze potrzeby dalszego rozpatrzenia.

Po dłuższej konwersacji z Kamilem prywatnie, sam zaprzecza własnym argumentom. Kamil sam dał nagranie z dźwiękiem (https://youtu.be/0xIKIYE7-0U) na którym nie ma żadnego odgłosu uderzenia bolid o bolid. Gdy był  w half spinie nie potrzebnie dodawał gaz do drugiego zakrętu w szykanie(https://imgur.com/a/uBuTD4f).

Opis: Wazzza i Kamil Komoń walczą na dojeździe do t1. Obydwaj hamują dość późno ale Wazzza zostawia miejsce Kamilowi po swojej lewej stronie. Kamil wpada w poślizg na wejściu w zakręt. Próbuje zmieścić się w torze, co się udaje, ale będąc ciągle w poślizgu próbuje skręcić w lewo, żeby złożyć się do t2. W połączeniu z dodawanym gazem, Kamila mocno wynosi od wierzchołka t2 i dochodzi do kontaktu z Wazzzą. Obydwaj się sczepiają i wypadają poza tor, Wazzza dodatkowo uszkadza lewą część przedniego skrzydła.

Werdykt: +10 sek i 1PK dla Kamila Komonia.