Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F1 | GP Niemiec, okr.1 | Deev | Vettel23

Twój nick: Deev
Nick zgłaszanego: Vettel23
GP i nr okrążenia: GP Niemiec, okr 1
Dowód video: https://www.youtube.com/watch?v=oQenDDQ1nos
Opis zdarzenia: Wszyscy wiemy, że Vettela23 strasznie laguje w czasie wyścigu i moja cierpliwość dobiegła skończyła. Będę zgłaszał go, aż do skutku.. Na pierwszym okrążeniu jego lagi po raz kolejny są dekoncentrujące i nikt nie wie co się może wydarzyć w danej chwili. Już nawet nie chodzi o jakieś uszkodzenia, bo ich nie było, tylko o samą przyjemność z jazdy, którą tepiący bolid Vettela odbiera nie pierwszy raz....

Dobra, nie mam linii obrony. Nie wytłumaczalny będzie również fakt, że w czasie sesji, co mnie strasznie dziwi, przenikam przez innych (tak. Wedle mojej perspektywy wnikałem w innych kierowców, podobnie jak czasem oni we mnie, gdyż na moment nie raz traciłem ostatnie czerwone strzałki, co by wskazywało, że inni gracze we mnie wnikali.). Nie jest to wytłumaczenie. Nie sądziłem, że znów mam ogromne problemy z internetem. Następne wyścigi przejadę na DX11. Mam nadzieję, że to da efekt.

Opis: Lagi u Vettela są/były dość spore, szczęście że nikomu nic się nie stało w czasie tego startu bo mogło być różnie. Problem u Vettela nie występuje po raz pierwszy, więc nie możemy zaprzestać tylko na ostrzeżeniu. Ale dlatego, że to było pierwsze zgłoszenie w tym sezonie na niego, dyskwalifikacji z przyszłych wyścigów jeszcze nie będzie.

Werdykt: Ostateczne ostrzeżenie dla Vettela23 za problemy z internetem.