Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

F2 | GP Meksyku, okr. 14 | PLBogin ¡V! | Codemasters

Twój nick: PLBogin ¡V!
Nick zgłaszanego: Codemasters
GP i nr okrążenia: GP Meksyku, okr. 14
Dowód video: https://www.youtube.com/watch?v=M9MNOFkc8fQ 43:14
Opis zdarzenia: Po wyprzedzeniu NerteX'a dojeżdżam zwyczajnie do zakrętu, jednak NerteX kompletnie przestrzelił punkt hamowania i wjechał w mój tył. Od razu poleciałem na trawę, za co gra wlepiła mi 3s, następnie wracając na tor specjalnie jechałem bardzo wolno, żeby uniknąć kary, praktycznie ledwo dodając gaz co widać na telemetrii, która jest dostępna na nagraniu. Niestety gra miała to gdzieś i dostałem tym razem 10s. Cała sytuacja jest frustrująca, ponieważ nie miałem nawet szans wyrobienia się na torze przed trawą. Proszę o odjęcie tych niesłusznie otrzymanych 13s kar.

Opis: Karę 10 sekund możemy odjąć, bo w tej sytuacji jest absurdalna, ale kary 3 sekund nie odejmiemy. Możemy odjąć ostrzeżenie, które w tym momencie dostał Bogin, ale bez zrzutu ekranu/krótkiego wideo z dyrektora wyścigu nie możemy sprawdzić, czy Bogin nie miał innych ostrzeżeń na mecie (np. +9s kar i 2 ostrzeżenia. Gdyby udowodnił, że miał tylko te przykładowe 9s bez żadnych następnych ostrzeżeń, wtedy moglibyśmy myśleć o odjęciu tej kary.).

Werdykt: Odjęcie 10 sek. kar od wyniku PLBogin ¡V! w Meksyku.